کسب و کارهای کوچک به مشاورانی در حوزه مدیریت احتیاج دارند

معمولا کسب و کارهای کوچک از اهمیت حضور یک مشاور در حوزه مدیریت غفلت می کنند. آن ها درک نمی کنند که چرا کسب و کارهای بزرگ از مشاورین کمک می گیرند و اینکه مشاور کسب و کار تا حد زیادی بر بازدهی سرمایه گذاری تاثیر می گذارد.

بله ، شما آن را به درستی شنیده اید. مشاور مدیریت می تواند نقش مهمی در افزایش نرخ بازده سرمایه گذاری شما داشته باشد. این چیزی است که کسب و کارهای کوچک معمولاً آن را درک نمی کنند.

 

مشاوره مدیریت

خوب است بدانید که کسب و کارهای بزرگ هر روز از مشاور مدیریت در هر سطحی کمک می گیرند. شاید در نگاه اول هزینه به نظر آید، چرا که پول نقد پرداخت می کنید، اما برای افزایش سودآوری در کسب و کار نیاز شخص سوم دارید. کسب و کارهای کوچک این حقیقت را نادیده می گیرند، درست است که باید در هزینه های صرفه جویی کنید ولی مشاور مدیریت یک استثنا است. همیشه به این نکته توجه کنید که برای موفقیت و توسعه کسب و کار به شخص ثالث احتیاج دارید.

 

برای درک بیشتر بازاریابی میتوانید دوره ی آموزشی مهارت های فروش و بازاریابی مدرن دکتر علوی را مشاهده نمایید

آسیب شناسی بنگاه های اقتصادی

کارآفرینان اغلب سعی می کنند که خود را متقاعد کنند که به تنهایی می توانند کسب و کار خود را به خوبی بشناسند؛ بنابر این لزوم حضور مشاور را نادیده      می گیرند. اما این مسئله بارها و بارها ثابت شده است که علت عدم موفقیت کسب و کار عدم درک عملکرد کسب وکار است. کسب و کار را خود شما تاسیس می کنید، اما مواردی وجود دارد که شما به کمک یک متخصص نیاز دارید. بارها و بارها شاهد این وضعیت بوده ایم، با این حال کارآفرینان کسب و کارهای کوچک آنقدر سرسخت هستند که خود کاپیتان کسب و کار خود می شوند و علت حضور مشاور کسب و کار را درک نمی کنند. مشاورین کسب و کار به خوبی شرایط را می شناسند و جلوی شکست را می گیرند.

عدم بازگشت سرمایه، دقیقا چیزی است که باعث می شود کسب و کار کوچک شکست بخورد. ادامه فعالیت کسب و کار بدون تأمین منابع مالی کافی غیر ممکن است. عدم کارایی لازم ممکن است در زمینه تولید، فروش، بازاریابی یا خرید باشد. می بایست به کلیه این مراحل با دقت نگاهی بندازید و برای پاسخگویی به نیازهایی هر کسب و کار می بایست مشاور در حوزه مدیریت حضور داشته باشد.  هنگامی که یک رویکرد اشتباه اتخاذ شد ، شما در راه شکست هستید.

مرکز مشاوره دوست خوب می تواند کلیه عملیات و سناریو کسبب و کار شما را تجزیه و تحلیل کند. تیم متخصص دوست خوب به صورت تئوری کار نمی کند. با بررسی وضعیت کنونی کسب و کار، راه حل های واقعی و مناسب را ارائه می کنند و تهدیدهای کسب و کار را به خوبی تشخیص می دهند. تنها زمانی که بینش ارزشمندی کسب کنید، می توانید بلافاصله راه حل را تهیه کنید. با حضور مشاورین مدیریت دوست خوب، می توانید موفقیت کسب و کار خود را تضمین کنید. حضور یک مشاور مدیریت بسیار مهم است زیرا آنها می توانند اطلاعات ارزشمندی در مورد عملکرد مشاغل ارائه دهند. در این صورت صاحبین کسب و کار به خوبی می توانند تشخیص دهند در چه حوزه ای ضعف دارند تا از اتفاقات بد جلوگیری کند.

به شما پیشنهاد می کنیم که روزانه زمانی را برای یادگیری و افزایش مهارت های خود بگذارید، چرا که باعث می شود خطاها و اشتباهات شما کمتر شود. برای یادگیری بیشتر بستر دوره های آموزش آنلاین در حوزه کسب و کار که توسط اساتید برجسته کشور تدریس شده اند را فراهم کرده ایم و شما می توانید در هر زمانی از آن استفاده کنید.

 

 

آسیب شناسی بنگاه های اقتصادی

پاسخی بگذارید

پست بعدی

آیا کسب و کارهای کوچک به مشاوره نیاز دارند؟

چ آوریل 29 , 2020
آیا کسب و کارهای کوچک به مشاوره نیاز دارند؟